Coaching Finansowy

Pieniądza nie można gonić,	trzeba wyjść mu naprzeciw

Misja

Kim jesteśmy?

Każdy z nas przeszedł zupełnie inną drogę, aby dotrzeć do miejsca, w którym stworzyliśmy zespół. W naszej grupie są psychologowie, maklerzy, trenerzy biznesu oraz przedsiębiorcy. Różni nas wiele – wykształcenie, doświadczenia biznesowe. Jednak łączy jedno - każdy z nas to pasjonat rynku kapitałowego i rozwoju osobistego oraz specjalista w swojej dziedzinie. Dzięki tej różnorodności poruszane zagadnienia analizujemy z każdej perspektywy, co sprawia, że prowadzone przez nas szkolenia są kompleksowe, ciekawe, żywe i przynoszące efekty. Chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, gdyż uważamy, że to tak samo jak z kapitałem pieniężnym – trzeba zrobić z niego użytek. Pieniądze długo przetrzymywane tracą na wartości. Dopiero wprawiając je w obieg, pomnażamy i zwiększamy wartość kapitału. Wiedza i doświadczenie nieprzekazywalne dalej również podlegają dewaluacji. Dlatego też postanowiliśmy podzielić się wszelkimi historiami, sukcesami, błędami, wnioskami, które posiadamy na swoich kontach osobistych.

 

Co robimy?

Uczymy jak zgromadzić kapitał i jak go skutecznie pomnażać. Szybkie tempo rozwoju rynku finansowego powoduje rozszerzenie wachlarza oferowanych produktów. Jak odróżnić dobrą okazję od złej? Jak wybrać odpowiedni sposób inwestowania? Jak wykorzystać procent składany? Naszym celem jest nauka inteligencji finansowej oraz podejmowania skutecznych decyzji. Nie dajemy ryby – dajemy wędkę. Poprzez coaching finansowy przekazujemy wiedzę i umiejętności, dzięki którym klient sam będzie potrafił ocenić rentowność transakcji czy wybrać odpowiednie dla siebie instrumenty finansowe. Ucząc opieramy się na naszych doświadczeniach, wykorzystując realne przykłady. Stosunek teorii do praktyki na naszych szkoleniach wynosi 30 do 70. Zapraszamy do zapoznania się z naszą coachingowo – szkoleniową ofertą.

 

Zachęcamy też do skorzystania z zakładki Baza wiedzy, którą będziemy na bieżąco uzupełniać o nowe, interesujące zagadnienia.