Coaching Finansowy

Pieniądza nie można gonić,	trzeba wyjść mu naprzeciw

Szkolenia

Referencje dotyczące  prowadzonego przez nas projektu:

"Rozwój kluczowych kompetencji doradcy finansowego"


Opole 2013 - 2015


Chciałbym w kilku słowach wyrazić swoją opinię na temat szkolenia zorganizowanego przez Fabrykę Zysków pt. „Rozwój kluczowych kompetencji doradcy finansowego”.

Będąc osobą, która w branży finansowej pracuje od 18 lat, dzięki tym szkoleniom mogłem spojrzeć na wiele zagadnień z innej perspektywy , dlatego te szkolenia były dla mnie bardzo wartościowe, ponadto mogłem w praktyce zastosować wiele rozwiązań które poznałem podczas szkolenia. Szkolenie było prowadzone w bardzo fantastycznej atmosferze, a prelegenci poprowadzili zajęcia na wysokim poziomie merytorycznym . To co bardzo mi się podobało to to, że dużo zajęć było przeprowadzonych w formie zajęć praktycznych które pobudzały uczestników szkolenia i powodowały angażowanie się w szkoleniu. Dlatego przy każdej sposobności zachęcam wszystkie osoby które są związane z branżą finansową żeby skorzystały z tych szkoleń ponieważ jeżeli chcą się rozwijać i podnosić kwalifikacje to tylko tego typu szkolenie pomoże im o wiele szybciej osiągnąć profesjonalizm w branży finansowej.

Kozioł Roman

 

Dzięki tym szkoleniom odkryłam jakie błędy popełniałam w kontaktach z moimi klientami oraz przemyślałam dalszą strategię działania swojej firmy. Szkolenie „Rozwój kluczowych kompetencji doradcy finansowego” było wartościowe, gdyż dało mi nadzieję na to, że jest teraz tendencja do rzetelnego, opartego na partnerstwie i szczerości podejścia do klienta. Mam trochę idealistyczny obraz handlu polegający na wzajemnym poszanowaniu i respektowaniu praw oraz potrzeb obu stron - to szkolenie nie tylko wskazało mi jak to można zrobić, ale poprzez to, że uczestniczyło w nim tyle osób, pozwoliło wierzyć, że coś dobrego w tej kwestii może się zmienić. Szkolenia nie tylko spełniły moje oczekiwania, ale również bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły kompetencją wykładowców i cudowną atmosfera wśród uczestników. Polecam te szkolenia ponieważ rzadko kiedy uczestniczy się w tak profesjonalnie przygotowanym projekcie.

Izabela Szymków, Biuro Usług Rachunkowych EMPIRIA

 

ZDECYDOWANIE POLECAM!!! Było to najciekawsze szkolenie w którym miałem okazję brać udział – począwszy od profesjonalnej organizacji wszelkich kwestii formalnych związanych ze szkoleniem, przygotowania merytorycznego prowadzących, aż po smaczny catering:) Niemniej jednak najważniejszą kwestią był szeroko rozumiany profesjonalizm trenerów, ich otwartość i komunikatywność, co przejawiało się w bardzo dobrym kontakcie z uczestnikami szkolenia, zachęcającym ich do aktywnego uczestniczenia w zajęciach. Trenerzy zasługują na uznanie ponieważ wkładali mnóstwo zaangażowania w to co robili, przez co było fachowo, autentycznie, swobodnie, sympatycznie i z dużą dozą pozytywnej energii. Dziękuję za możliwość uczestniczenia w tych zajęciach – wiele jego cennych elementów zamierzam wykorzystać zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Byliście SUPER!!!Gratulacje!!! Tak trzymać!!!

Professional Dawid Warenicki – Doradztwo Finansowe (OPEN FINANCE S.A.)

 

Szkolenie organizowane przez Fabrykę Zysków było dla mnie ciekawym doświadczeniem. Pozwoliło mi usystematyzować wiedzę i poznać wiele nowych pomysłów towarzyszących pracy doradcy finansowego. Polecam to szkolenie wszystkim chcącym rozwijać sie w branży finansowej.

Rafał Jaremkowski


Dzięki tym szkoleniom poznałem w sobie wiele możliwości których nie wykorzystywałem w swojej pracy, organizacja, planowanie czasem, asertywność itp.
O wielu rzeczach wcześniej miałem styczność, ale na tym szkoleniu było pokazane jak wykorzystać w pracy daną wiedzę, to szczególnie było cenne. Szkolenie spełniło moje oczekiwania, gdyż całkowicie lepiej mi się pracuje, jestem bardziej zorganizowany i wiem w jakiej kolejności wykonywać swoją pracę. Wykładowcy są naprawdę profesjonalistami w każdym calu, na wielu szkoleniach nie mogłem się doczekać jakieś przerwy, natomiast tu szkoda było czas marnować na przerwę. Polecam wszystkim, którzy prowadzą własne firmy w zakresie finansów to szkolenie, gdyż uważam że każdy powinien odbyć takie szkolenie przed przystąpieniem do egzaminu licencyjnego.

Arkadiusz Suchecki, EUROPARTNER

 

Dzięki tym szkoleniom odkryłem że sporo już wiedziałem, ale jest potrzeba odświeżania wiedzy i informacji oraz ćwiczenia w grupie przyśpieszają rozwój osobisty. Szkolenia były wartościowe gdyż uświadomiłem sobie braki np. w organizacji swoim czasem i bezproduktywne "szamotanie się" i wypalanie w pracy a nawet w życiu rodzinnym. Szkolenia spełniły moje oczekiwania poprzez poprawę swojego poziomu pracy i życia w ogóle. W prowadzeniu szkoleń podobało mi się fachowość wykładowców, ich zaangażowanie (nie odbębnianie) w wykładach i szczerości wobec nas. Polecam te szkolenia ponieważ WARTO aby każdy, zwłaszcza w branży ubezpieczeniowo-finansowej je przeszedł.

Mirosław Siedlarski

 

Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć udział w tak profesjonalnych szkoleniach. Prowadzący za każdym razem byli bardzo dobrze przygotowani merytorycznie. Zajęcia były ciekawe, ponieważ wiedza, która była nam przekazywana popierana była licznymi przykładami z życia. Było to dla mnie bardzo wartościowe doświadczenie. Wszystkim serdecznie polecam.

Bianka Borowska, Biuro Rachunkowe Borowska Monika

 

Szkolenie nie należało do kolejnego szkolenia z serii "czytanie slajdów", czy czytanie OWU,  tylko było przeprowadzone w ciekawy sposób. Nie zauważało się kolejnych godzin, które mijały. Nie było nastawione tylko i wyłącznie na rozpoznanie typu klienta oraz tego w jaki sposób z nim rozmawiać. Wiele dowiedziałam się o samej sobie oraz o tym, co muszę zmienić w sobie, żeby ludzie chętniej współpracowali ze mną oraz lepiej rozumieli moje intencje, co muszę zrobić żeby oddzielić pracę od życia rodzinnego. Odkryłam sposoby do lepszego własnego rozwoju oraz to, co muszę zmienić lub doskonalić w sobie żeby lepiej komunikować się zarówno z klientem jak i z ludźmi, którzy otaczają mnie na co dzień. Szkolenia rozwinęły u mnie umiejętności interpersonalne. Najważniejsze umiejętności, które nabyłam na szkoleniu to umiejętne określanie oraz zaspokajanie potrzeb, formułowanie swoich wypowiedzi oraz słuchanie rozmówcy.

Szkolenia organizowane przez Fabrykę Zysków różniły się od tych, w których uczestniczyłam dotychczas, tym że nie było "suchej" teorii dotyczącej typów osobowości w zależności od tego, którą z nich chciałby przedstawić trener np. : "ja-oni, cele-problemy...", typologia wg kolorów itp. Robiliśmy testy, które tak naprawdę wiele mówiły o nas samych, wyniki czasami były zaskakujące, czasami oczywiste. Powodowało to, że wiedza, którą chciał przekazac nam trener była szybciej przyswajana i z pewnością zostanie "na dłużej" w naszych głowach.

Cecylia Dżugała, Pośrednictwo Finansowo-Ubezpieczeniowe,  współpraca  z firmą Europartner


Dzięki tym szkoleniom odkryłam jak ważna jest praca doradcy finansowego.Szkolenie „Rozwój kluczowych kompetencji doradcy finansowego” było wartościowe, gdyż prowadzone było przez doświadczone osoby, które posiadają zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Szkolenia spełniły moje oczekiwania poprzez uświadomienie , że klientów których obsługujemy, nie należy "wrzucać do jednego koszyka". Każdy jest inny i naszą rolą jest,  żeby się dopasować, a nie odwrotnie. W prowadzeniu szkoleń podobała mi się różnorodna tematyka warsztatów. Polecam te szkolenia ponieważ można zdobyć nową, przydatną wiedzę która przyda się w zawodzie związanym z finansami.

Magdalena Bas, Invest 4 Biznes

 

Serdecznie dziękuję za zaproszenie na szkolenia, w których miałem przyjemność brać udział. Dzięki tym szkoleniom poszerzyłem swoją wiedzę na tematy związane z działalnością agenta ubezpieczeniowego. W prowadzeniu szkoleń podobało mi się merytoryczne przygotowanie i doświadczenie poszczególnych szkoleniowców, którzy z wielkim zapałem przekazywali wiedzę, łącząc przy tym zabawę i praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy. Bardzo polecam udział w tych szkoleniach osobom, które chcą poszerzyć wiedzę i zdobyć nowe umiejętności aby podnosić swoje kwalifikacje i rozwijać się zawodowo.

Dariusz Skubała

 

 

Wrocław 2012

 

Jestem ogromną zwolenniczką rozwoju osobistego. Zawsze znajduję czas i środki na edukację. Uważam, że zwiększenie dochodów w naszych warunkach ekonomicznych i kulturowych, jest kwestią systematycznej pracy i nieustannego poszerzania swoich kompetencji. Z ogromną przyjemnością uczestniczę w szkoleniach, organizowanych przez Fabrykę Zysków. Mają wartość studiów podyplomowych a są w całości bezpłatne dla uczestników. Na szkolenie wybrałam się nie oczekując zbyt wiele. Program szkolenia był co prawda imponujący, jednakże miałam w kwestii szkoleń z dofinansowaniem UE smutne doświadczenia. Firma zaskoczyła mnie pozytywnie w każdym szczególe: od możliwości kontaktu z organizatorem, maili przypominających o kolejnym weekendzie szkoleniowym, pysznymi obiadami i górami ciasteczek na przerwach kawowych, po wysoki poziom merytoryczny zajęć. Coraz bardziej cenię sobie swój czas. Tym bardziej doceniam, gdy mam okazję spędzić go ucząc się potrzebnych rzeczy w pracy zawodowej, dodatkowo w miłej atmosferze. Każdy weekend szkoleniowy to nowa porcja wiedzy, którą mogę natychmiast wykorzystać w pracy. Szkolenia w Fabryce Zysków to gratka.Serdecznie polecam.

Olimpia Łańduch Kancelaria Doradcy Finansowego Wrocław

 

W prowadzeniu szkoleń podobała mi się atmosfera, życzliwa pomoc w trudnych momentach prowadzącego, dostosowanie się prowadzącego do poziomu i oczekiwań  kursantów. Dzięki tym szkoleniom odkryłam nowe spojrzenie na trudne tematy, czyli inwestowanie, oraz kontakt z klientem.Szkolenia spełniły moje oczekiwania dzieki fachowej  wiedzy  prowadzącego. Główną zaletą była  duża ilość praktycznych zajęć. Polecam te szkolenia ponieważ otwierają nowe horyzonty wiedzy...

Małgorzata Radlak

 

Dzięki tym szkoleniom odkryłam nowe możliwości działania, samodoskonalenia, rozwoju  zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Prowadzone są w bardzo interesujący i zajmujący sposób przez doświadczonych, kompetentnych, przyjaznych fachowców. Tematyka i różnorodność modułów dają możliwości poznawania zagadnień z wielu dziedzin i czynią je wartościowym narzędziem edukacji w tzw. "pigułce". Myślę, że przyjazna atmosfera jaka towarzyszy zajęciom również stanowi atut przedsięwzięcia. Polecam wszystkim te szkolenia  ponieważ są one bardzo atrakcyjnym narzędziem rozwoju własnych kompetencji.

Anna Kowalewska - Usługi Finansowe   www.kredyty24.pl 

 

 

Szkolenia, w których uczestniczyłam były wartościowe, gdyż szkoleniowcy to osoby z dużym doświadczeniem i wiedzą, ktorą potrafią rewelacyjnie przekazać uczestniczkom. Odkryłam, że zastosowanie wiedzy ze szkolenia w mojej pracy zawodowej, może znacząco podnieść moją wartość na rynku. Szkolenia spełniły moje oczekiwania poprzez róznorodność technik szkolenia, co powodowało wysokie zaangażowanie wszystkich uczestniczek. W prowadzeniu szkoleń podobała mi się atmosfera, miła, przyjazna i co najwazniejsze twórcza. Polecam te szkolenia, ponieważ efektywność tych szkoleń jest nieporównywalna z innymi, w których miałam możliwość uczestniczyć.

Agnieszka Wrona Doradca Finansowy Goldfinance

 

Dzięki tym szkoleniom odkryłam na nowo świat finansów, który jest dzisiaj dla mnie bardziej przyjazny. O wartości szkolenia świadczy przekazywana w sposób niezwykle przystępny wiedza, która jest przydatna zarówno dla osób, które finansami zajmują się profesjonalnie, jak również dla tych wszystkich, którzy mają styczność w życiu codziennym z bankami, chcą zainwestować swoje oszczędności, mają kredyty itd. Szkolenia spełniły moje oczekiwania, a nabyte dzięki nim uniwersalne umiejętności wykorzystuję w wielu życiowych sytuacjach. W prowadzeniu szkoleń podobała mi się atmosfera i interaktywna forma. Polecam te szkolenia, ponieważ jest to niebywała okazja do rozwoju osobistego.

Anna Bethke

 

Myślę, że wybór i zakwalifikowanie się na szkolenie " Rozwój kluczowych kompetencji doradcy finansowego" to był przysłowiowy " strzał w dziesiątkę ". Umożliwił mi przypomnienie i podsumowanie dotychczasowej wiedzy dotyczącej funkcjonowania rynków finansowych, praktycznych aspektów sprzedaży produktów finansowych  a także możliwość zastosowania/poćwiczenia w kontrolowanych, przyjaznych warunkach wiedzy z zakresu prawidłowej komunikacji, psychologi sprzedaży, radzenia sobie ze stresem, asertywności i zarządzania czasem. Zajęcia prowadzone przez profesjonalnych trenerów, przyjaznych, komunikatywnych, rzeczowych, zawsze przygotowanych do zajęć, chętnych do przekazywania wiedzy i swoich doświadczeń pozwoliły mi na maksymalne otwarcie się na zajęcia i jak najlepsze wykorzystanie każdej godziny spędzonej na szkoleniu. Wsparcie trenerów ale również innych uczestniczek szkolenia pozwoliło mi na zrozumienie i możliwość praktycznego zastosowania wiedzy przekazywanej na szkoleniach jak również doświadczeń innych uczestniczek w moim życiu zawodowym i prywatnym. Przekazywana wiedza i możliwość jej przećwiczenia "na gorąco" używając przykładów realnych zachowań klientów i życiowych sytuacji uczestniczek szkolenia pozwoliła mi na naturalne przyswojenie materiału szkolenia i niejako automatyczne wdrożenie do codziennego życia zawodowego i prywatnego. Szkolenie jest wg mnie bardzo wartościowe, pozwoliło mi na lepszą komunikację i poprawę  jakości moich relacji z klientami oraz bliskimi,  rozwój moich umiejętności sprzedażowych i praktyczne ich wykorzystanie na co dzień. Co więcej , wiedza przekazywana na szkoleniach ma charakter uniwersalny, daje możliwość jej wykorzystania zarówno w trakcie procesu sprzedażowego produktów finansowych ale również w każdej innej branży oraz życiu prywatnym.  Osobiście jestem przekonana, iż szkolenie umożliwiło mi uzyskanie cennych informacji oraz ma wpływ na mój rozwój zawodowy i osobisty

Katarzyna Hoffmann, www.h-finanse.pl

 

Dzięki szkoleniom uświadomiłam sobie czym jest prawdziwa obsługa klienta oraz jak powinna wyglądać  praca z klientem , szkolenia ukierunkowują na bycie profesjonalistą w każdym calu, wyłapują nasze złe nawyki i naleciałości , przypominają po co pracujemy, w moim przypadku pozwoliły mi poznać oraz zrozumieć nowe "tereny" rynku finansowego czyli Giełdę oraz historię jej powstania. W prowadzeniu szkoleń podoba mi się, że w dużej części są prowadzone w formie warsztatów, każdy uczestnik czuje się tak samo ważny za każdym razem, atmosfera jest przyjazna i skłania do współpracy z prowadzącym. Osobiście jestem bardzo zadowolona ze szkoleń, za każdym razem idąc na następny dzień do pracy jestem pełna entuzjazmu i nie mogę się doczekać żeby wykorzystać nabytą wiedzę w  pracy z klientem.

Angelika Dobosz, Eurobank

 

Dzięki tym szkoleniom odkryłam, że dzięki odpowiedniemu podejsciu do wszystkiego i wiedzy na temat różnego rodzaju zachowań i przyczyn danych zachowań, można znaleźć rozwiązania do każdego problemu. Szkolenia spełniły moje oczekiwania poprzez rozmowę na temat indywidualnych spraw, dzięki analizowaniu konkretnych przykładów bardzo dużo rzeczy stało się dla mnie jaśniejsze i prostsze. W prowadzeniu zajęć podobało mi się podejscie trenerów, byli bardzo otwarci, chętnie odpowiadali na pytania i prowadzili szkolenia w bardzo przystępny sposób, przede wszystkim angażując wszystkie osoby biorące udział w szkoleniu. Polecam te szkolenia ponieważ dzięki nim zmieniłam podejście do wielu spraw, dowiedziałam się, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania, które wystarczy znaleźć. Te szkolenia pomogły mi znaleźć kilka rozwiązań dotyczących moich problemów zawodowych.

Kamila Lochert

  

Dzięki tym szkoleniom odkryłam,  że  mogę  wierzyć w siebie, opanować  swoje  emocje, otworzyć się przy  zupełnie  obcych  ludziach i  nie  myśleć  co oni sobie  o mnie  pomyślą. Szkolenia spełniły moje oczekiwania poprzez: opanowanie  nowych  umiejętności,  poszerzenie posiadanej  wiedzy, przydatność  z  punktu  widzenia  rozwoju  zawodowego, przydatność  z  punktu  widzenia rozwoju  osobistego. W prowadzeniu szkoleń podobało mi się: komunikatywność  między  uczestnikami  a  prowadzącymi, organizacja  zajęć ( intensywność, czas trwania), materiały  dydaktyczne (konspekty, notatki, zadania),  atmosfera  panująca na  zajęciach, wiedza  prowadzących i  przekaz. Szkolenie  to  polecam  każdemu kto  chciałby  pozbyć  się  problemów   z  poczuciem   braku  wiary  w  siebie,  w  swoje  umiejętności oraz  wiedzę, z umiejętnością mówienia NIE, z  wyrażaniem  własnych  potrzeb i uczeniem  innych  jak  mają  nas  traktować:)         

Marta Eisentraut, NATMAR  

 

Szkolenie nie należało do kolejnego szkolenia z serii "czytanie slajdów", tylko było przeprowadzone w ciekawy sposób. Nie zauważało się kolejnych godzin, które mijały. Nie było nastawione tylko i wyłącznie na rozpoznanie typu klienta oraz tego w jaki sposób z nim rozmawiać. Wiele dowiedziałam się o samej sobie oraz o tym, co muszę zmienić w sobie, żeby ludzie chętniej współpracowali ze mną oraz lepiej rozumieli moje intencje. Odkryłam sposoby do lepszego własnego rozwoju oraz to, co muszę zmienić lub doskonalić w sobie żeby lepiej komunikować się zarówno z klientem jak i z ludźmi, którzy otaczają mnie na co dzień.  Szkolenia rozwinęły u mnie umiejętności interpersonalne.  Najważniejsze umiejętności, które nabyłam na szkoleniu to umiejętne określanie oraz zaspokajanie potrzeb, formułowanie swoich wypowiedzi oraz słuchanie rozmówcy. 

Szkolenia organizowane przez Fabrykę Zysków różniły się od tych w których uczestniczyłam dotychczas, tym że nie było "suchej" teorii dotyczącej typów osobowości w zależności od tego, którą z nich chciałby przedstawić trener np : "ja-oni, cele-problemy...", "kinestetyk, wzrokowiec...", typologia wg kolorów itp. Robiliśmy testy, które tak naprawdę wiele mówiły o nas samych, wyniki czasami były zaskakujące, czasami oczywiste. Powodowało to, że wiedza, którą chciał przekazać trener szybciej była przyswajana i z pewnością zostanie "na dłużej" w naszych głowach.  

 Iryna Maxymenko, CONSULTING FINANSOWY

 

Dzięki tym szkoleniom odkryłam, jak wiele obszarów w swojej pracy możemy udoskonalić , dążąc do profesjonalnej obsługi klienta. Wiele cennych nowych rzeczy mogę wykorzystać z tego właśnie szkolenia.Szkolenie z tematu Rynków było wartościowe gdyż pozwoliło mi poszerzyć swoją wiedzę w zakresie rynków finansowych, a szczególnie funduszy inwestycyjnych i przybliżyło mi zasady gry na giełdzie papierów wartościowych.  Szkolenia spełniły moje oczekiwania poprzez dużą ilość zajęć warsztatowych , a tym samym dały możliwość praktycznego zastosowania i sprawdzenia przekazanej wiedzy. W prowadzeniu szkoleń podobało mi się, iż mogłam posłuchać opinii i doświadczeń z pracy pozostałych uczestniczek szkolenia i możliwości porównania ze swoimi w aspekcie codziennej pracy z klientem. Polecam te szkolenia ponieważ przekazuje róznorodną tematycznie wiedzę, która w sumie jest spójna i uzupełnia się doskonale , a w konsekwencji daje dobre przygotowanie i dodaje pewności siebie w obszarach pracy związanej z branżą finansową i nie tylko.

Elżbieta Półtorak, Firma EJPO Nieruchomości i Obsługa Inwestycji

 

Dzięki tym  szkoleniom odkryłam nowe techniki rozwoju oraz doskonalenia umiejętności  niezbędnych do funkcjonowania na rynku finansowym. Szkolenia spełniły moje  oczekiwania poprzez wykładowo/ćwiczeniowy charakter spotkań. Implementacja  poznanych metod na zajęciach umożliwiła pogłębienie wiedzy oraz obiektywne  spojrzenie na napotkane w środowisku zawodowym sytuacje. Nie brakowało miejsca  do szerokiej polemiki oraz konfrontacji poglądów z doświadczonymi pracownikami  różnych instytucji finansowych, a sprzyjała temu miła i przyjazna atmosfera. W  prowadzeniu szkoleń podobało mi się zaangażowanie, pozytywne nastawienie, pomoc  w szukaniu rozwiązań oraz ocena zachowań a nie ludzi, co umożliwia rozwój  osobisty i zawodowy. Prowadzący posiadają ogromną wiedzę oraz przede wszystkim  potrafią ją skutecznie przekazać. Polecam te  szkolenia ponieważ jest to doskonała okazja do usystematyzowania posiadanej  wiedzy oraz wyeliminowania podstawowych błędów. Ponadto kształtują cechy  wszechstronnych i elastycznych doradców finansowych.

Izabela  Chamielec, AVERS SP.Z  O.O.

 

 Chciałabym bardzo polecić szkolenie pt.: „Rozwój kluczowych kompetencji doradcy finansowego - profesjonalizacja warsztatu pracy kobiet zatrudnionych w instytucjach finansowych na terenie województwa dolnośląskiego", organizowane przez Fabrykę Zysków. Dzięki tym cyklicznym spotkaniom odkryłam jak wiele kobiet boryka się z podobnymi problemami w prowadzeniu własnej działalności, ale co najważniejsze, wymieniając doświadczenia, lepiej wiem jak sobie z nimi radzić, co robić aby nasze firmy nieustannie się rozwijały. Poprzez rozmowy, poszerzanie wiedzy, ale i poprzez zabawę nauczyłam się, że czasem patrzymy na rzeczy stereotypowo, tylko z jednej perspektywy, a nieuniknione jest aby zobaczyć nasz biznes oczami klienta, oczami innych kobiet zajmujących się podobną działalnością. Aby móc coś zmienić i poprawić kondycję zarówno firmy jak i naszą własną, musimy się otworzyć, a to szkolenie ułatwia to w sposób płynny i przyjemny. Polecam.

Joanna  Burghardt – pośrednictwo ubezpieczeniowe