Coaching Finansowy

Pieniądza nie można gonić,	trzeba wyjść mu naprzeciw

Szkolenia

Kiedy szkolenia, a kiedy coaching?

Zauważyliśmy, że kiedy organizujemy szkolenia, w których pojawiają się aspekty dotyczące inwestowania pieniędzy, nasi trenerzy przeważnie nie mają przerw:) Jakkolwiek wiedza przekazywana podczas zajęć jest dla uczestników bardzo cenna, to dużą popularnością cieszą się również indywidualne konsultacje - odbywające się właśnie podczas przerw. Ten model działania powtarza się niezmiennie od lat. I właściwie nie ma w tym niczego dziwnego. W naszym społeczeństwie o pieniądzach mówi się niezbyt chętnie (chyba, że ich brakuje). Zatem wiele osób woli dopytać o konkretne rozwiązania finansowe w rozmowie 1 na 1.   Tak właśnie narodziła się idea coachingu finansowego.

Jeżeli uważasz, że posiadasz elementarną wiedzę i szkolenie z podstaw inwestowania, czy mamematyki finansowej byłoby dla ciebie stratą czasu, zapraszamy na indywidualne konsultacje. Ta forma sprawi, że czas będzie wykorzystany w najbardziej efektywny sposób. Podczas rozmowy skupimy się na tematach, które Cię interesują, uzupełnimy Twoją wiedzę oraz pomożemy wypracować jak najlepsze rozwiązania.

Nie mamy do sprzedania konkretnych produktów, chcemy podzielić się wiedzą, tak aby każdy kto skorzysta z naszych usług, był w stanie świadomie podejmować decyzje dotyczące swoich pieniędzy. W tym celu uruchomiliśmy też zakładkę Baza wiedzy,  którą na bieżąco będziemy uzupełniać o nowe interesujące zagadnienia ze świata finansów.